Кухня з антресолями

Переваги кухні з антресолями

Кухни с антресолями

На сьогодні є досить популярними так звані кухні під стелю. Подібний ефект досягається за рахунок другого ряду верхніх модулів. Про переваги кухонь з антресолями читайте в цій статті.

У яких випадках кухня з антресолями є доречною?

Якщо коротко описати переваги кухні з шафами до стелі, то спочатку на думку спадає місткість та візуальне збільшення висоти кімнати. Відповідно, кухня з антресолями підійде для малогабаритних квартир — щоб збільшити площу зберігання кухні; будинків з низькими стелями — щоб візуально витягнути кімнату вгору; квартир-студій — щоб зменшити площу, займану гарнітуром.

Безперечними перевагами кухні з антресолями є:

Місткість. Навіть маленька кухня під стелю дуже містка, додаткові сховища будуть доречними для зберігання великого запасу речей.

Гігієнічність. Завдяки відсутності проміжку між стелею та шафами, бруд на їх поверхні не скупчується.

Збільшення висоти. Вертикалі візуально витягнуть кімнату в довжину, піднімуть стелю.

Мінімалізм. Ви позбудетеся від візуального шуму, сховавши всю кухонне начиння за дверцятами. Кімната завжди буде виглядати чистою та охайною.

Для того, щоб кухня з антресолями не здавалася "громіздкою", пам'ятайте, що:

Глянцеві світлі (білі, бежеві, сірі) фасади візуально збільшують простір.

Покриття в колір стін дозволяє «розчинити» меблі в кімнаті.

Яскраве підсвічування відверне увагу від меблів.

Контрастний середній ряд модулів зробить непомітним верхній та виглядатиме гармонійно.

Отож, недарма стільки років були популярні так звані антресолі, полиці, влаштовані під самою стелею, адже завжди знаходиться, що відправити у шафу. Але радимо заздалегідь подбати про те, як ви будете діставати предмети з верхніх полиць, та придбати приставні компактні сходи у випадку необхідності.

Фабрика "Комфорт меблі" в Києві, представляє широкий асортимент кухонь з антресолями у всіх цінових категоріях. У своїй роботі ми використовуємо найсучасніші технології та лише якісні матеріали для того, щоб придбані меблі служили довгі роки та радували своїх власників.

05.02.2021

Возврат к списку