Дизайн кухні – студії

Дизайн кухні – студії от фабрики Комфорт мебель, официальный сайт в Днепре


Сьогодні квартири-студії користуються неабиякою популярністю. Але сучасне житло не завжди має велику площу для втілення цих ідей. Тому втілити затишну кухню в маленькому просторі можливо шляхом об’єднання її з іншими кімнатами.

Також зробити кухню-студію можливо і в старих квартирах, де кухні мають зовсім невелику площу. Інтер’єр такої кухні, об’єднаної з кімнатою чи прихожою безумовно відрізнятиметься від інтер’єру відокремленої кухні.

Головною особливістю оформлення кухні-студії є те, що її дизайн не має відрізнятися від дизайну всієї квартири. А ось дизайн відокремленої кухні може бути практично будь-яким.

Об’єднуючи, наприклад, кухню, кімнату та частину коридору можливо організувати простір таким чином, щоб поєднати в собі кухню, їдальню, бібліотеку та місце відпочинку для всієї сім’ї.

Під час розробки проекту кухні-їдальні дуже важливо правильно розподілити простір. Зробити це можливо за допомогою барної стійки, яка не лише поділить простір, а й слугуватиме місцем для зберігання деякого кухонного приладдя. Також чудово з задачею поділу на зони впорається освітлення. Та найпростішим способом, звичайно, є поділ на зони за допомогою меблів.

Меблі кухонного гарнітура допоможуть визначити функціональні зони і при цьому не порушити інтер’єр. Під час їх вибору меблів радимо зупинитися на вбудованих, адже таким чином можливо зекономити простір. Сучасне наповнення шаф та зручна фурнітура допоможуть розташувати в шафах весь необхідний посуд та кухонне приладдя.

Фабрика "Комфорт меблі" в своїй роботі використовує лише сучасні технології та матеріали. Ми постійно розширюємо свої можливості та поповнюємо асортимент для того, щоб ви завжди могли віднайти кухню, яка не лише відмінно впишеться в інтер'єр, а й служитиме довгі роки!

12.11.2020

Возврат к списку